Jak w 7 krokach trafić do czołowych mediów i budować znaną markę?

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak trafić do takich gazet jak Forbes, Puls Biznesu, Twój STYL czy programów śniadaniowych lub audycji radiowych w Polskim Radio, Radio Zet czy TOK FM, to spotkajmy się na webinarze, który będę miała przyjemność poprowadzić
24 listopada o godz. 20:00. Nie zwlekaj, zapisz się poniżej!

.

Dowiesz się:

Kiedy warto iść do mediów? Przedstawię Ci 8 kluczowych momentów, których wręcz nie możesz przemilczeć i kiedy świat powinien o Tobie usłyszeć.

Od czego zacząć? Dowiesz się, jakich 6 pytań musisz sobie zadać zanim wyślesz pierwszego maila do mediów, aby Twoje działania przyniosły wymierne korzyści.

Jak się przygotować? Omówię 7 kroków, co musisz wziąć pod uwagę, aby trafić do mediów i wykorzystać swoją obecność w 100%.

Każdy krok omówię na podstawie CASE STUDY mojego klienta, z którym w ciągu 30 dni osiągnęliśmy fantastyczne rezultaty.

Podczas webinaru podzielę się swoim 10 letnim doświadczeniem w budowaniu marki eksperta w mediach. Na podstawie case study mojego klienta przeprowadzę Cię krok po kroku przez proces, który pozwoli Ci zaistnieć w najbardziej prestiżowych mediach w Polsce, takich jak: VOGUE, Twój STYL, Puls Biznesu czy Rzeczpospolita, w popularnych programach śniadaniowych oraz audycjach radiowych m.in. w Chilli Zet, Polskim Radio czy TOK FM.

Wszystko po to, aby świat o Tobie usłyszał!

O prowadzącej:

Danuta Rolinger-Bednarska

Jestem właścicielką butikowej agencji Rolinger PR, strateżką komunikacji i doświadczonym PR-owcem, mentorką w Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet. Od dziesięciu lat pracuję w branży PR, od sześciu lat prowadzę własną agencję, w której wspieram liderów, ekspertów i małe biznesy. Moi klienci byli w najbardziej prestiżowych mediach w Polsce jak: Puls Biznesu, Rzeczpospolita, Vogue, Twój STYL, onet.pl, w znanych rozgłośniach radiowych czy programach telewizyjnych.

Jestem absolwentką Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim, w ramach których uzyskałam tytuł magistra psychologii. Jestem autorką licznych publikacji w mediach branżowych.

Jeżeli:

Marzysz o tym, aby wyjść z cienia i z odwagą budować rozpoznawalność marki, aby trafić i pomóc jak największej liczbie osób

Marzysz, żeby pojawić się w Forbes, Twoim STYLU, onet.pl, Radiu Zet czy Dzień dobry TVN

Chcesz mieć status eksperta numer 1 w swojej branży?

Chcesz przyciągać dużych partnerów biznesowych i klientów premium?

Chcesz przestać sprzedawać, tylko przyciągać idealnych klientów, którzy mają do Ciebie zaufanie i nie negocjują ceny?

Chcesz nagłośnić swoją kampanię i zwrócić uwagę opinii publicznej na swój temat

Jesteś w dobrym miejscu!

Opinie uczestników

Świetny webinar! Pozwolę sobie wykorzystać parę informacji. Bardzo Ci dziękuję za wczorajsze spotkanie.
Agata Cimoch

Pracownia edukacyjna „Jedna i druga”

Dziękuję za ten webinar! Było inspirująco, merytorycznie i rzeczowo. Dowiedziałam się naprawdę wielu ciekawych rzeczy. Zupełnie inaczej teraz patrzę na kwestię kontaktu z mediami w celu promowania swojej marki.
dr Joanna Rzońca

Akademia Kreanikacji

To był MEGA DOBRY WEBINAR. Super, że udało mi sie zadać kilka pytań;) DZIĘKI 🙂
Małgorzata Chudzińska

.