Rozmowy dla osób, które pragną sięgać po więcej!

Odkryj w sobie celebrytkę!

z Karoliną Kizińską i Danutą Rolinger-Bednarską

Czy aby na pewno celebrytka to negatywne określenie?

Dlaczego warto odkryć w sobie celebrytkę?

Co zmienia w biznesie odkrycie w sobie celebrytki?

Jak Twoja marka podziękuje Ci za odkrycie w sobie celebrytki?

Spotkamy się:

23 lutego, godz. 9:00

.

Danuta Rolinger-Bednarska

Mam ogromną wiarę w ludzi i ich potencjał. Wierzę, że każdy z nas przyszedł na świat z określoną misją. Pomagam ją ubrać w słowa, jasno komunikować i wypływać na szerokie wody.

Pracuję z ekspertkami i ekspertami oraz liderkami i liderami, którzy wierzą w możliwość przemiany świata i pozytywnego wpływu na otoczenie. Realizują swoją misję i wiedzą, że nie mogą siedzieć cicho. Mają wielkie marzenia, ambitne plany i odwagę by sięgać po więcej.

Od 10 lat pracuję w branży PR, a od 7 lat jestem szefową butikowej agencji Rolinger PR, w której buduję widoczność liderów i ekspertów w mediach i przestrzeni publicznej. Moi klienci są w topowych mediach w Polsce takich jak Forbes, Forbes Women, Puls Biznesu, VOGUE, Dzień Dobry TVN czy Radio Zet.

Jestem autorką programu mentoringowego „Podbij Media! Niech świat o Tobie usłyszy!”, w którym uczę jak trafić do mediów i mądrze budować swoją widoczność. Również stworzyłam wyjątkowy na rynku format mastermindu – 4-tygodniowy PRowy Mastermind, w którym pomagam znaleźć wyróżnik marki, który wywoła efekt WOW.

Ważna jest dla mnie widoczność kobiet w przestrzeni publicznej i wsparcie ich niezależności finansowej. Od kilku lat jestem trenerką i mentorką w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, w której wspieram kobiety w rozwoju ich biznesów i wejścia na kolejny poziom.

Łącząc swoje doświadczenie w PR oraz wykształcenie psychologiczne, pokazuję, że można budować widoczną markę w zgodzie ze sobą. Wiem, że każdy z nas nosi w sobie historię, o której świat musi usłyszeć!

Dbam również o swoją widoczność. Artykuły i wywiady ze mną ukazały się m.in. na Onet.pl, Brief.pl, PR Manager czy Social Media Manager.

Karolina Kizińska

Wierzę, że każda kobieta może zmonetyzować swoją wiedzę i talent w internecie, a dzięki temu budować bezpieczeństwo finansowe, realizować swój potencjał i przestać wymieniać godziny pracy na pieniądze.

Moją misją jest pokazać kobietom, jak mogą zbudować własny biznes w internecie, wykorzystując swoje talenty i to, co już w sobie mają. Uczę przy tym, jak zautomatyzować część procesów, by mieć czas dla bliskich i móc skupić się na tworzeniu wartościowych produktów i usług. Pokazuję, że świat online da się opanować – zarówno od strony technicznej, jak i sprzedażowej, a kursy online to sposób na docieranie z naszą wiedzą do większej ilości osób.

Sama zwróciłam się w stronę biznesu online podczas pandemii. W tamtym czasie przychody ze sprzedaży kursów online uratowały moje biznesy stacjonarne, które zamknięte – generowały straty.

Moja biznesowa ścieżka rozwoju stała się inspiracją do powstania marki Superkobiety Onlajnu, poprzez którą uczę, jak skutecznie tworzyć ekspercką markę w sieci, która realnie zarabia.
Moje klientki z sukcesem wchodzą w świat internetu, prowadzą swoje pierwsze kampanie sprzedażowe i stają się rozpoznawalnymi markami.

Jako mentorka, towarzyszę im w procesie tworzenia swojego biznesu online, wspieram je, motywuję. Pokazuję jak tworzyć biznes zgodny z wartościami, taki, który realnie pomaga klientom i odpowiada na ich potrzeby. My kobiety, mamy w sobie ogromny potencjał i w każdym swoim działaniu pokazuję moim odbiorczyniom, jak są ważne i jak wiele mogą osiągnąć, jeśli tylko zaczną działać.

W mojej książkce „Superkobiety Onlajnu” motywuję kobiety do rozpoczęcia działań w internecie – to zbiór realnych wskazówek, od których każda kobieta może zacząć swoją przygodę z biznesem online. Na dalszym etapie wspieram moje klientki w kursach online i programach, dzięki którym przestają pracować 1:1, a zaczynają dzielić się wiedzą opakowaną w produkty digitalowe.

.