STOP! TO BARDZO WAŻNE!

Zanim wyślę Ci link do pokoju webinarowego
MUSISZ POTWIERDZIĆ swój adres email!
Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój zapis na webinar.

Pamiętaj, aby sprawdzić folder oferty, spam i newslettery.

MAM DLA CIEBIE PROPOZYCJĘ:

Chciałabym umilić Ci czas oczekiwania na webinar dlatego też zapoznaj się proszę również z propozycją poniżej!

Zobaczysz ją tylko JEDEN raz i dostęp do niej masz tylko przez najbliższe 20 minut.
Później oferta znika.

Masz już pierwsze doświadczenia współpracy z mediami za sobą? Możesz się pochwalić artykułem w piśmie branżowym, wywiadem w radiu lub w programie śniadaniowym? Pomimo obecności w mediach, nie widzisz, aby to wpłynęło na widoczność Twojej marki lub sprzedaż? Mam propozycje dostępną tylko przez najbliższe 20 minut, ponieważ doceniam Twoją szybką decyzje!

Odbierz dostęp do video „Jak wykorzystać publikacje w mediach w 100%, aby zwiększyć widoczność marki, a nawet sprzedaż” w promocyjnej cenie.

Dodatkowo otrzymasz notatkę wizualną z podsumowaniem treści ze szkolenia.

Dostęp do szkolenia otrzymujesz jedynie przez najbliższe 20 minut!

Z nagrania dowiesz się:

Kim jestem i dlaczego znam się na tym, co robię?

Dlaczego obecność w mediach to wielka szansa dla Twojej marki?

Jaki zazwyczaj klienci widzą efekt po publikacjach w mediach (prasa, portale, radio TV)?

Co daje obecność w mediach?

Na co warto się przygotować przed ukazaniem się materiału z naszym udziałem w mediach?

Co zrobić, aby publikacje w mediach przełożyły się na widoczność marki i biznesu?

Jakie konkretne działania warto podjąć, aby osiągnąć wymierny efekt?

Kim jestem?

Danuta Rolinger-Bednarska

Danuta Rolinger-Bednarska

Psycholog, PRowiec, strateg komunikacji

Nazywam się Danuta Rolinger-Bednarska i pomagam firmom, startupom, ekspertom i przedsiębiorczym osobom w budowaniu cenionej i godnej zaufania marki. Nagłaśniam wyjątkowe projekty, o których powinien usłyszeć świat. Uczę, jak budować dobre relacje z mediami i realizować swoje cele.

Moja przygoda z PRem rozpoczęła się 8 lat temu, gdy pracując w jednej z pierwszych agencji PR w Polsce wspierałam kampanię Ministerstwa Zdrowia „Bądź mężczyzną. Chroń zdrowie!”. Wtedy poczułam, jaką siłę mają media. Realizowałam szerokie kampanie PR dla takich firm jak Valeant, Polfarmex, Sarantis, Henkel czy Pierre Fabre.

Od 4 lat prowadzę butikową agencję Rolinger PR, w której wspieram ekspertów, startupy i biznesy z sektora MŚP w budowaniu znany i godnych zaufania marek. O moich Klientach piszą najbardziej prestiżowe media w Polsce, są zapraszani do programów telewizyjnych czy do opiniotwórczych audycji radiowych.

Od zawsze lubiłam wspierać ludzi w ich rozwoju osobistym i biznesowym. Wykształcenie psychologiczne, ponad ośmioletnia praca zawodowa w biznesie i komunikacji sprawiają, że dostarczam obiecane rezultaty, co potwierdzają też moi Klienci.
Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się prasie branżowej, np. Marketingu w praktyce, a także MamStartup.pl, Biotechnologia.pl czy LifeScience.pl. Swoje prelekcje wygłaszałam na scenach konferencji Life Science Open Space czy MEDmeetsTECH.

Jaka jest cena nagrania wraz z podsumowującą notatką wizualną?

Pakiet standard

25 minut szkolenia + notatka wizualna

Wartość 39 zł
Cena przez 20 minut

19 zł!

[ec id="1"]

Sprawdź moje referencje

Sprawdź, co Klienci mówią o mnie:

W mojej drodze rozwoju strategii PR – marketing Danuta Rolinger-Bednarska odegrała bardzo ważną rolę. Nie tylko pomaga w kontaktach z mediami, ale także profesjonalnie doradza na każdym etapie rozwoju biznesu. Polecam z całego serca!

dr Izabela Zawisza, Prezes KF Niccolum Sp. z o.o.

Z pełnym przekonaniem polecamy usługi agencji Rolinger PR. Agencja opracowała strategię komunikacji oraz prowadziła działania z zakresu budowania relacji z mediami. (…) Dzięki zaangażowaniu Danuty Rolinger-Bednarskiej w krótkim czasie udało nam się zbudować relacje z mediami, które zaprocentowały publikacjami w takich tytułach jak Twój STYL, Be Active czy Gazeta Wyborcza. To z kolei przełożyło się na zainteresowanie produktem i liczbę zamówień. Profesjonalizm działań, nieudawany entuzjazm oraz ogromne wsparcie doradcze było kluczowe w starcie tak młodej firmy i skutkowało budową pierwszych kanałów sprzedaży.

dr Urszula Herman, Prezes PelviFly Sp. z o.o.

Danuta poprzez swojego skuteczne działania PR, kontakty z dziennikarzami i mediami, potrafi zadbać o rozwój marki, jej widoczność, pozytywny odbiór. Jest bardzo aktywna w swoich działaniach, sama podejmuje wiele inicjatyw. Bardzo efektywnie zarządza projektami. Zawsze przygotowuje materiały wysokiej jakości i zawsze są one przygotowane na czas. Bardzo polecam współpracę!

Magdalena Korycka, dyrektor zarządzająca FootMedica

Dzięki Dance Rolinger-Bednarskiej o mojej firmie Salents dowiedziało się szerokie grono odbiorców – nie tylko Internauci i czytelnicy Nowej Sprzedaży czy Szefa sprzedaży, ale także widzowie programu Webcaster, słuchacze Polskiego Radia czy uczestnicy dużych konferencji branżowych. Z czystym sumieniem polecam.

dr Agnieszka Grostal, CEO / Business Sales Strategy Consultant Salents

Dostęp do nagrania możesz otrzymać jedynie przez najbliższe 20 minut!

[ec id="1"]
Pamiętaj, każdy może prowadzić konto na Facebooku i robić live’y, ale nie każdy pojawia się w mediach ogólnopolskich. Sprawdź, jak wykorzystać siłę mediów w 100%!

A może chcesz zapytać o:

Czy otrzymam fakturę?

Tak, otrzymasz fakturę w ciągu 7 dni roboczych od daty zakupu. Wystawiam faktury ze stawką VAT „zw”.

Czy materiały są dostępne od razu po zakupie?

Tak, w mailu po zakupie otrzymasz linka do materiału video oraz notatki wizualnej.

Czy mogę zwrócić nagranie, jeśli uznam, że to nie dla mnie?

Tak, możesz otrzymać zwrot pieniędzy w ciągu 7 dni od daty zakupu. Wystarczy, że napiszesz do wiadomość na adres: biuro@rolingerpr.pl