Cykl rozmów dla osób, które pragną sięgać po więcej!

Znany i zyskowny biznes

z Anną Kupisz i Danutą Rolinger-Bednarską

Jak oszacować wartość wizerunku?

Jak profesjonalnie rozwijać swoją markę, aby jej wartość rosła?

Jak zdystansować się do swojej marki i biznesu?

Ile kosztuje budowanie marki i jak zaplanować jej rozwój w finansach?

Spotkamy się:

20 października, godz. 19:00

.

Danuta Rolinger-Bednarska

Mam ogromną wiarę w ludzi i ich potencjał. Wierzę, że każdy z nas przyszedł na świat z określoną misją. Pomagam ją ubrać w słowa, jasno komunikować i wypływać na szerokie wody.

Pracuję z ekspertami i liderami, którzy wierzą w możliwość przemiany świata i pozytywnego wpływu na otoczenie. Realizują swoją misję i wiedzą, że nie mogą siedzieć cicho. Mają wielkie marzenia, ambitne plany i odwagę by sięgać po więcej.

Od 10 lat pracuję w branży PR, a od 7 lat jestem szefową butikowej agencji Rolinger PR, w której buduję widoczność liderów i ekspertów w mediach i przestrzeni publicznej. Moi klienci są w topowych mediach w Polsce.

Łącząc swoje doświadczenie w PR oraz wykształcenie psychologiczne, pokazuję, że można budować widoczną markę w zgodzie ze sobą. Wiem, że każdy z nas nosi w sobie historię, o której świat musi usłyszeć!

Anna Kupisz

Wierzę, że zakładamy i prowadzimy własne firmy nie po to, by walczyć o przetrwanie, ale po to żeby móc żyć naprawdę, spełniać swoje misje życiowe oraz marzenia.

Od ponad 13 lat buduję własne biznesy w Polsce i zagranicą łącząc w nich wykształcenie ekonomiczne, psychologiczne oraz biznesowe doświadczenia.

Jako strateg biznesowo-finansowy, audytor, negocjator, coach oraz mentor pracuję z przedsiębiorczymi kobietami z całego świata nad odzyskiwaniem i zwiększaniem dochodowości ich biznesów. Pomagam im przeliczyć zarówno ich biznesowe, jak i prywatne budżety, oraz dostosować do wyliczeń strategię biznesową.

Ufam, że Kobiety biznesu są w stanie wchodzić na wysokie 6 a nawet 7 cyfrowe zyski i zmieniać świat na lepsze.

.