Rozmowy dla osób, które pragną sięgać po więcej!

Blokady w budowaniu swojej widoczności

z Anną Burdajewicz i Danutą Rolinger-Bednarską

Dlaczego kobietom trudniej budować swoją widoczność?

Skąd bierze się lęk przed widocznością?

Jak pracować ze swoimi blokadami przed pokazywaniem się?

Jak „odwstydzić” sławę?

Spotkamy się:

23 marzec, godz. 9:00

.

Danuta Rolinger-Bednarska

Mam ogromną wiarę w ludzi i ich potencjał. Wierzę, że każdy z nas przyszedł na świat z określoną misją. Pomagam ją ubrać w słowa, jasno komunikować i wypływać na szerokie wody.

Pracuję z ekspertkami i ekspertami oraz liderkami i liderami, którzy wierzą w możliwość przemiany świata i pozytywnego wpływu na otoczenie. Realizują swoją misję i wiedzą, że nie mogą siedzieć cicho. Mają wielkie marzenia, ambitne plany i odwagę by sięgać po więcej.

Od 10 lat pracuję w branży PR, a od 7 lat jestem szefową butikowej agencji Rolinger PR, w której buduję widoczność liderów i ekspertów w mediach i przestrzeni publicznej. Moi klienci są w topowych mediach w Polsce takich jak Forbes, Forbes Women, Puls Biznesu, VOGUE, Dzień Dobry TVN czy Radio Zet.

Jestem autorką programu mentoringowego „Podbij Media! Niech świat o Tobie usłyszy!”, w którym uczę jak trafić do mediów i mądrze budować swoją widoczność. Również stworzyłam wyjątkowy na rynku format mastermindu – 4-tygodniowy PRowy Mastermind, w którym pomagam znaleźć wyróżnik marki, który wywoła efekt WOW.

Ważna jest dla mnie widoczność kobiet w przestrzeni publicznej i wsparcie ich niezależności finansowej. Od kilku lat jestem trenerką i mentorką w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, w której wspieram kobiety w rozwoju ich biznesów i wejścia na kolejny poziom.

Łącząc swoje doświadczenie w PR oraz wykształcenie psychologiczne, pokazuję, że można budować widoczną markę w zgodzie ze sobą. Wiem, że każdy z nas nosi w sobie historię, o której świat musi usłyszeć!

Dbam również o swoją widoczność. Artykuły i wywiady ze mną ukazały się m.in. na Onet.pl, Brief.pl, PR Manager czy Social Media Manager.

Anna Burdajewicz

Jestem coachką i strateżką biznesową.

Pomagam coachkom, terapeutkom, mentorkom, trenerkom, konsultantkom budować czułe marki premium – wpływowe i zarabiające biznesy.

Wspieram je w transformacji blokad i ograniczających je przekonań, osobistych i rodowych, na temat sukcesu, widoczności, zarabiania.
Uczę je, jak sprzedawać swoją wiedzę, pasję i doświadczenie w świecie online i offline.

Kiedyś prawniczka, która postanowiła rzucić bezpieczny i prestiżowy etat w instytucji wymiaru sprawiedliwości, by prowadzić swój biznes z każdego miejsca na świecie.

Dzisiaj prowadzę 6-cyfrowy biznes online, pracując częściowo w Polsce, częściowo zagranicą, w tym roku w Kostaryce i Gwadelupie.
www.annaburdajewicz.pl

.