Czy też uważasz, że już czas, aby świat o Tobie usłyszał?

Wyzwanie #PodbijMedia

Jeśli marzysz o tym, aby wyjść z cienia i z odwagą budować rozpoznawalność marki w topowych mediach, aby trafić i pomóc jak największej liczbie osób, dołącz do Wyzwania!

Obserwujesz ludzi ze swojej branży, którzy są zapraszani do wywiadów, programów telewizyjnych czy audycji radiowych i zastanawiasz się, dlaczego to nie Ty?

Chcesz budować widoczną markę i marzysz o tym, żeby swoją wiedzę, doświadczenie lub unikalne spojrzenie na świat zaprezentować szeroko: w prestiżowej prasie takiej jak Forbes, Twój STYL, zasięgowym portalu – Onet.pl czy WP.pl, w dobrze znanej stacji radiowej – Radio Zet czy na kanapie w Dzień dobry TVN.

Chcesz przestać tłumaczyć, że jesteś wykwalifikowanym ekspertem, twórcą czy przedsiębiorcą, masz dopracowane produkty i usługi, za które klienci muszą płacić. Masz dość negocjowania ceny i chcesz przyciągać klientów premium.

Chcesz budować swoją widoczność z odwagą i rozmachem, ale jednocześnie na własnych zasadach.

Wiesz, że to TEN CZAS, aby sięgnąć po więcej?

Dołącz do Wyzwania #PodbijMedia, które startuje

już 9 października

.

Jak wygląda harmonogram Wyzwania #PodbijMedia?

9. październik – Wybierz media, które wniosą Cię na wyższy poziom

Pokażę Ci, jaka jest kluczowa zasada budowania swojej widoczności oraz jakimi kryteriami się kierować wybierając odpowiednie media dla swojej marki.

10. październik- Poznaj 3 złote zasady publikacji
w mediach

Jeśli do tej pory Twoje próby zaproponowania swojego tematu mediom skończyły się na niczym, po tym nagraniu dowiesz się, dlaczego tak się stało.

11. październik – Wykonaj 7 kroków do Twojej publikacji w mediach

Pokażę Ci 7 kroków, które musisz przejść, aby dostać się do mediów i zwiększyć swoją widoczność i prestiż marki.

12. październik – Podsumowanie Wyzwania #PodbijMedia i sesja Q&A na żywo

W czwartek o 9:00 poprowadzę na żywo sesję Q&A, podczas której odpowiem na Twoje pytanie.

Co jeszcze otrzymasz?

l

Workbooki

d

Listę największych mediów i podcastów

Kalendarz publikacji

Wartościowe bonusy

Jak dołączyć do Wyzwania #PodbijMedia?

Zapisz się wypełniając poniższy formularz.
Potwierdź zapis.

Znajdź w skrzynce pocztowej e-mail, w którym otrzymasz hasło dostępu oraz link do zamkniętej grupy Wyzwania #PodbijMedia_2023 na Facebooku.

Dołącz do grupy i podbijaj topowe media w Polsce z innymi uczestnikami wyzwania!

.

Kim jestem?

Danuta Rolinger-Bednarska
Psycholożka, PRowiec, strateżka komunikacji

Mam ogromną wiarę w ludzi i ich potencjał. Wierzę, że każdy z nas przyszedł na świat z określoną misją. Pomagam ją ubrać w słowa, jasno komunikować i wypływać na szerokie wody.

Pracuję z ekspertami i liderami, którzy wierzą w możliwość przemiany świata i pozytywnego wpływu na otoczenie. Realizują swoją misję i wiedzą, że nie mogą siedzieć cicho. Mają wielkie marzenia, ambitne plany i odwagę by sięgać po więcej.

Od 10 lat pracuję w branży PR, a od 8 lat jestem szefową butikowej agencji Rolinger PR, w której buduję widoczność liderów i ekspertów w mediach i przestrzeni publicznej. Moi klienci są w topowych mediach w Polsce.

Łącząc swoje doświadczenie w PR oraz wykształcenie psychologiczne, pokazuję, że można budować widoczną markę w zgodzie ze sobą. Wiem, że każdy z nas nosi w sobie historię, o której świat musi usłyszeć!

Sprawdź, co klienci mówią o mnie:

Miałam ogromną przyjemność współpracować z Danutą Rolinger-Bednarską w ramach działań na rzecz Fundacji Rodzic w mieście. Danuta odpowiedzialna była za promocję medialną raportu „Macierzyństwo a aktywność zawodowa”. Wyniki współpracy były niezwykle owocne – ogromna liczba publikacji medialnych, zainteresowanie tematem ze strony dziennikarzy, a także tocząca się dyskusja to jej efekt. Danuta wykazała się pełnym profesjonalizmem, terminowością, a także inicjatywą. Współpracę oceniam bardzo pozytywnie.
Karolina Bury

Wiceprezeska zarządu Fundacja Rodzic w mieście

„Moja decyzja o współpracy z Danutą Rolinger-Bednarską to był prawdziwy strzał w dziesiątkę! Do tej pory dziwię się, że nie zrobiłam tego wcześniej, bo przyniosła mi ona ogrom korzyści.

Z pomocą Danuty nie tylko pozyskałam patronów medialnych i rozgłos w mediach dotyczący mojego nowego projektu – Książkoplanera “Rok w biznesie online” skierowanego dla osób, które chcą stworzyć zyskowny biznes w sieci.

Tak naprawdę to dopiero początek.

Uzyskałam również wsparcie i profesjonalne doradztwo dotyczące budowania swojego wizerunku w mediach – w tym udzielania wywiadów. Danuta dała mi tyle przydatnych wskazówek, że miałam pewność, że mój przekaz był jasny i docierał do idealnych odbiorców Książkoplanera.

Bardzo polecam skorzystanie z usług Danuty!

Ja stałam się już jej stałą klientką :)”

Ola Gościniak

Jestem Interaktywna

„Osiągnęłyśmy tyle wzmianek w mediach, że starczyłoby na dekadę, a to zaledwie kilka miesięcy współpracy 🙂 Jeśli obawiasz się mediów, to naprawdę nie ma czego się bać. To świetny sposób na przyciąganie właściwych klientów. Danuta czuwa nad klarownością przekazu, więc w 100% polecam współpracę. Efektem są nie tylko artykuły, wywiady, radia czy śniadaniówki, które widać na zewnątrz – to też ogromny przyrost wiedzy, doświadczenia, rozwoju osobistego i frajdy z pracy ;)))”

Agnieszka Gaczkowska

Założycielka Oplotki

Danuta poprzez swojego skuteczne działania PR, kontakty z dziennikarzami i mediami, potrafi zadbać o rozwój marki, jej widoczność, pozytywny odbiór. Jest bardzo aktywna w swoich działaniach, sama podejmuje wiele inicjatyw. Bardzo efektywnie zarządza projektami. Zawsze przygotowuje materiały wysokiej jakości i zawsze są one przygotowane na czas. Bardzo polecam współpracę!
Magdalena Korycka

dyrektor zarządzająca FootMedica

Teraz wyobraź sobie,

że wywiad z Tobą ukazał się w wymarzonym magazynie. Obserwujący z social media, którzy dotąd ledwo lajkowali Twoje posty serdecznie Ci gratulują, a klienci jakoś patrzą inaczej i z większym zaufaniem korzystają z Twojej oferty podświadomie czując, że są w dobrych i uznanych rękach.

.